Vacature: pas jij in ons team?

0
3091
Het team van DOTbusiness

Vacature online marketeer

We zijn op zoek naar uitbreiding van ons team! Met ons marketing communicatiebureau leveren we marcom diensten aan bedrijven en organisaties. Daarnaast zijn we initiatiefnemer en uitvoerder van het businessplatform Delft.business. Verbinden is de rode draad in alles wat we doen: verbinden van ondernemers aan hun doelgroep en het verbinden van ondernemers aan elkaar. Connecting the dots; dat is waar we voor staan.
Om samen met ons te werken aan mooie klantopdrachten zijn we op zoek naar een:
  •  (online) marketeer / relatiebeheerder (12-20 uur per week)

Samen met de klant werk je een overall marketing/communicatieplan uit. Ook zorg je voor de uitvoering. Dat betekent deels hands-on aan de slag en deels het aansturen van andere marcom professionals. Jij bent de spin in het web die steeds zorgt voor de juiste verbindingen. Kennis van SEO/SEA, Google Analytics en/of social media campagnes is een pré.

Interesse? Laat ons weten waarom je denkt dat je bij ons past door een email te sturen naar nannette@dot-business.nl