Vacature: pas jij in ons team?

0
3658
Het team van DOTbusiness

Vacature traffic manager

We zijn op zoek naar uitbreiding van ons team! Met ons marketing communicatiebureau leveren we marcom diensten aan bedrijven en organisaties. Daarnaast zijn we initiatiefnemer en uitvoerder van het businessplatform Delft.business. Verbinden is de rode draad in alles wat we doen: verbinden van ondernemers aan hun doelgroep en het verbinden van ondernemers aan elkaar. Connecting the dots; dat is waar we voor staan.
Om samen met ons te werken aan mooie klantopdrachten zijn we op zoek naar een:
  • traffic manager, 32-36 uur per week

We zoeken: een teamspeler die van regelen en organiseren houdt, het leuk vindt om teksten te schrijven en blij wordt van social media campagnes. Als spin in het web van ons (groeiende) team regel je alles wat nodig is om de boel op kantoor op rolletjes te laten lopen. Ook voor de evenementen die we organiseren zorg jij dat alles geregeld is. Voor onze klanten onderhoud je websites, maak je nieuwsbrieven, schrijf je teksten en bedenk je pakkende posts voor hun social media kanalen. Dus: heb je een (communicatie) opleiding op hbo-niveau, 2-4 jaar ervaring, hou je van zelfstandig werken, ben je leergierig en word je graag onderdeel van ons gezellige team?

Stuur je sollicitatie plus cv naar hanna@dot-business.nl